Panel do śledzenia cen ofertowych nieruchomości w Polsce

Od kilku miesięcy gromadzę ceny ofertowe mieszkań w kilku większych miastach Polski. Stworzyłem panel, który pozwoli na śledzenie cen konkretnych ofert, a także analizę trendów.

Całe narzędzie jest interaktywne, więc zapraszam do klikania i zabawy. Pamiętaj, że można raport powiększyć na pełen ekran.

 

Dostępnych 25 miast. Aktualizacje w niedziele ok. 9 rano. Jeśli masz jakieś sugestie, proszę daj znać. 16.08.2020 będzie porównanie również dla danych z otodom.pl. Dlatego też widać duży wzrost liczby ofert. Pełen ekran tutaj.

Startuję z newsletterem. Jeśli chcesz dostawać podobne zestawienia i moje analizy na maila – zapraszam.

30 thoughts on “Panel do śledzenia cen ofertowych nieruchomości w Polsce

 1. SKĄD czerpiesz dane? Pytam bo filtruje wrocław – pracze odrzańskie i jest tam tylko jakaś nieruchomość za 3,3k. Gdzie mogę znaleźć te oferte?

   1. Helooouuu… Łódź jest trzecim największym miastem w Polsce czy się to komu podoba, czy nie. ;P
    W takim razie czekam i dziękuję za Twoją pracę.

 2. W jaki sposób pobierać dane ze strony bezpośrednio do Power BI ? Można ładować danne z innych stron np. Morizon? (nie mogę wyłączyć dużych liter).

 3. O proszę jaki skok w warszawie – i to “tylko” na mieszkaniach do 1mln zł.ciekawa skąd to. jak każdy użytkownik zapytam, czy coś się w pobieraniu danych nie zmieniło 😉

  1. Nic w pobieraniu się nie zmieniło. Jedyna akcja po mojej stronie to odfiltrowanie ofert z ceną za metr większą niż 90k, żeby odsiać błędy i bardzo drogie mieszkania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *